Голова Кіровоградської “Європейської Солідарності” закликав керівництво області зберегти Староосотський протитуберкульозний санаторій для дітей

Голова Кіровоградської територіальної оранізації Політичної партії “Європейська Солідарність” Сергій Коваленко, звернувся з офіційною заявою до голів Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради. Сергій Коваленко, разом з фракцією “ЄС” в обласній раді закликав керівництво області знайти в бюджеті ресурси для утримання Староосотського протитуберкульозного санаторію для дітей в Олександрівському районі.

Голові Кіровоградської облдержадміністрації Андрію Балоню
Голові Кіровоградської обласної ради Олександру Чорноіваненку

Шановні очільники!

Відстежуючи ситуацію навколо Староосотського протитуберкульозного санаторію для дітей в Олександрівському районі, у мене вже не виникає сумнівів, що нині йдеться не про бажання влади зберегти медичний заклад, і навіть не про здоровʼя маленьких пацієнтів.

З останніх новин, коли ми бачимо, що в санаторій приїхала поліція і прокуратура, а разом із ними приватна охоронна фірма, розумію, що на кону стоять зовсім інші інтереси. І в них, припускаю, вже є потенційний господар і плани на територію в сосновому лісі – чергова база віп-відпочинку.
Як людині, педагогу, який понад двадцять років працював з дітьми, бачити так звану «евакуацію» маленьких пацієнтів було нестерпно! Я розумію, що довелось пережити малечі, коли іх забирали зі звичних умов, від персоналу, який став родиною. Діти опинились не тільки в зоні ризику хвороби, а ще й отримали психологічну травму від того, як саме іх переміщували. Це кричущий випадок! Лишатись беземоційним складно.
Поруч з тим, як людина, що 5 років працювала у виконавчій владі, дбала про соціальну сферу, не розумію такого рішення. Як можна в умовах карантину через коронавірус «виписувати» з закладу цих дітей?! Пояснити логіку цих дій важко. Адже, з одного боку, ви нібито боретеся зі страшним легеневим вірусом, а з іншого наражаєте на небезпеку тих, хто і без того у зоні ризику. Це подвійні стандарти!

Фракція «Солідарності» у Кіровоградській обласній раді ще у березні закликала обласну державну адміністрацію та своїх колег по депутатському корпусу не допустити знищення профільних медичних закладів і відшукати гроші у бюджеті на їхнє утримання. На жаль, проігнорували. Це сталося тоді. Це відбувається сьогодні.

Проблему функціонування Староосотського протитуберкульозного санаторію для дітей обласне керівництво вперто не помічає.

Але далі так тривати не може!

Фракція «Солідарності» у Кіровоградській обласній раді закликає голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня підготувати подання зі змінами в бюджеті, відшукавши ресурс для утримання Староосотського протитуберкульозного санаторію для дітей в Олександрівському районі.

Закликаємо голову обласної ради Олександра Чорноіваненка негайно скликати позачергове засідання сесії.

Також закликаємо депутатів усіх фракцій обласної ради підтримати питання виділення коштів на утримання Староосотського протитуберкульозного санаторію для дітей в Олександрівському районі.

Фракція «Солідарності» у Кіровоградській обласній раді також звертається до жителів району тримати на контролі ситуацію в санаторії. Ми вдячні за підтримку небайдужих, але розуміємо, що попереду чекає справжня боротьба за цей медзаклад. Закрити очі на те, як нехтують здоровʼям дітей, ми не можемо.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*