Суд зобов’язав Добровеличківську ТВК розглянути документи кандидатів від Європейської Солідарності

Відповідне рішення було ухвалено суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду Ольгою Черниш 30 вересня повідомляє голова Кіровоградської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Коваленко.

Зокрема, Кіровоградський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов Кіровоградської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» про визнання протиправним рішення Добровеличківської селищної територіальної виборчої комісії №6 від 25.09.2020 про відмову реєстрації списку кандидатів до ради Добровеличківської селищної територіальної громади на вибори до місцевих рад, що відбудуться 25 жовтня.

Своїм рішенням Кіровоградський окружний адміністративний суд визнав протиправною та скасував постанову Добровеличківської селищної територіальної виборчої комісії «Про відмову в отриманні  документів для реєстрації кандидатів у депутати Добровеличківської селищної ради включених до Єдиного та територіальних виборчих списків Кіровоградської обласної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Також суд зобов»язав Добровеличківську селищну ТВК не пізніше 2 днів від дня набрання цим рішенням законної сили розглянути документи, подані «Європейською Солідарністю» для реєстрації кандидатів у депутати. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження (03.10.2020).