«Європейська Солідарність» представлена у радах усіх рівнів Кіровоградщини

Про це повідомив голова Кіровоградського територіального осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Коваленко.

– Маємо потужне представництво «Європейської Солідарності у всіх радах Кіровоградщини – від обласної до сільських рад. Загалом у нашій команді 143 депутати, які сповідують принципи європейського розвитку країни.

Сергій Коваленко також відзначив, що місцеві вибори 25 жовтня минулого року чітко засвідчили зростання рівня підтримки мешканців Кіровоградської області до ЄвроСолідарності.

– Наша активна робота, підтримка медиків, допомога нужденним в умовах пандемії повернули нам довіру. Фракції нашої політичної сили представлені у Кіровоградській обласній, Голованівській, Кропивницькій, Новоукраїнській, Олександрійській районних радах, Кропивницькій, Олександрійській, Знам’янській, Світловодській міських радах, Подільській та Фортечній у місті Кропивницькому радах, радах територіальних громад.

Зараз депутати Європейської Солідарності активно працюють з виборцями. Ми розуміємо, що тарифна політика у сфері житлово-комунального господарства призведе до ще більшого зубожіння нашого населення. В умовах пандемії і непрацюючої економіки значне підвищення тарифів є неприпустимим. Фракції «ЄС» у радах були ініціаторами і підтримали звернення до керівництва країни про необхідність врегулювання тарифної політики, – відзначив Сергій Коваленко.

Наразі, відповідні рішення підтримані депутатами Європейської Солідарності в Кіровоградській обласній раді, Кропивницькій, Олександрійській і Новоукраїнській районних радах, Світловодській, Новоукраїнській і Олександрійській міських радах та Новгородківській селищній раді.

Нагадаємо, «Європейська Солідарність» Петра Порошенка є лідером за відсотком мандатів у облрадах і міськрадах обласних центрів. Натомість політсила президента України Володимира Зеленського «Слуга Народу» посіла друге місце і за спроможністю до кандидування, і за представництвом у згаданих радах.Таких висновків дійшов Рух ЧЕСНО у своєму дослідженні щодо успіхів шести парламентських партій на минулорічних виборах.