Депутати «Європейської Солідарності» Кропивницької міськради проти зростання тарифів на ЖКП для населення

Відповідне звернення депутатського корпусу до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України було ухвалене сьогодні 2 лютого під час пленарного засідання Кропивницької міської ради восьмого скликання.

У зверненні, зокрема, йдеться, що депутатський корпус «глибоко стурбований і поділяє занепокоєння мешканців територіальної громади через різке необґрунтоване підвищення цін на природній газ та електричну енергію. В умовах тривалого карантину через коронавірус, обмеження діяльності малого та середнього бізнесу, як наслідок, зростання рівня безробіття, суттєвого зменшення фінансових можливостей місцевого самоврядування, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у грудні 2020 року було прийнято низку постанов, якими встановлено непомірно високі ціни і тарифи».

Керівництву держави запропоновано конкретні кроки стосовно стабілізації ситуації у сфері тарифоутворення та соціальної підтримки населення, яке найбільш страждає від зростання цін на «комуналку».

Нагадаємо, що до Кропивницької міської ради було обрано 6 депутатів від «Європейської Солідарності», які взяли активну участь у підготовці проекту звернення.

Довідково: в Кіровоградській області звернення до керівництва держави стосовно зростання тарифів на житлово-комунальні послуги для населення підтримали депутати 10 рад (Кіровоградська обласна рада; Кропивницька, Олександрійська, Новоукраїнська районні ради; Кропивницька, Світловодська, Новоукраїнська, Олександрійська, Новомиргородська міські ради; Новгородківська селищна рада).