Депутати Фортечної районної у містi Кропивницькому ради звернулися до Кабміну стосовно субсидій

Ініціатором подання та прийняття такого рішення стала фракція «Європейської Солідарності» у районній раді.

Микола Шамшур, керівник фракції Європейської Солідарності, виступаючи сьогодні на пленарному засіданні четвертої сесії восьмого скликання, відзначив, що з 1 травня 2021 року Уряд запровадив по суті нову систему призначення житлових субсидій. Після того, як 19 травня Уряд вніс суттєві зміни до своїх постанов, потребує врегулювання ще низка питань.

Зокрема, повернути діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішення про призначення житлових субсидій в окремих випадках за наявності умов, за яких така субсидія не призначається; повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-2018 років; внести на розгляд Верховної Ради України зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо додаткового фінансування програми субсидій.

Більшість депутатського корпусу, а це представники політичних партій “ПРОПОЗИЦІЯ”, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, «СЛУГА НАРОДУ», “ПЕРСПЕКТИВА МІСТА”, “НАШ КРАЙ”, “Рідне місто” підтримали ініціативу «Європейської Солідарності» про звернення депутатів до Кабінету Міністрів України.