В Олександрійській громаді дітям влаштували новорічні свята

В Олександрійській громаді наші депутати долучились до влаштування дитячих новорічних ранків.

Зокрема в олександрійській міській дитячій бібліотеці такий захід пройшов спеціально для дітей, чиї батьки-військовослужбовці перебувають у ворожому полоні або вважаються безвісти зниклими у зоні бойових дій та для дітей з особливими потребами.

Звісно, крім яскравих вражень від святкового театралізованого дійства, діти отримали новорічні подарунки – солодощі та випічку.

«За допомогу у проведенні новорічного свята велика подяка заступниці міського голови Олександрії Ірині Чемерис, колезі по депутатському корпусу міської ради Івану Баранову та нашим незмінним партнерам-волонтерам у Польщі: фонду «Вікторія» – Вікторії Доценко та Ігорю Саєнку, котрі як завжди, не залишилися осторонь участі у проведенні наших благодійних заходів», – написав на своїй сторінці у Facebook голова фракції «Європейська Солідарність» Олександрійської міської ради Віталій Заріцький.

Також минулого тижня разом зі старостою Головківського старостинського округу Тетяною Кузьменко Віталій Заріцький організували і роздали новорічні подарунки дітям з особливими потребами, які проживають на території громади.