Справа просувається…

Депутати фракції «Європейська Солідарність» Олександрійської міської ради продовжили роботу із забезпечення візками людей з інвалідністю. Цього разу чотири візки отримали жителі селище Олександрійське.

Все почалося з прохання голови громадського об`єднання інвалідів дитинства Зої Беззубової допомогти членам організації, що страждають хворобами опорно-рухового апарату. Дванадцять людей гостро потребували візків.

Вісім вже потрапили до своїх господарів. Найближчим часом членам організації будуть доставлені решта.

«Календарна зима перевалила вже за половину, погода все частіше нагадує про весну, отож люди, які потребують уваги, руху та спілкування, нехай не засиджуватимуться таким чином у своїх чотирьох стінах. Як завжди, дуже дякую засновникам Fundacji Viktoriia у Польщі, Вікторії Доценко та Ігорю Саєнку за допомогу з інвалідними візками, а також за їхню небайдужість до людських потреб і невтомність у доброчинстві!» – написав на фейсбучній сторінці голова фракції «Європейська Солідарність» Олександрійської міської ради Віталій Заріцький.

І додав: «Не можу не сказати: така робота з доставкою тих чи інших вантажів, речей, продуктів займає чимало часу і зусиль… Але подякою за це стають радість та усмішки людей, які гостро потребують допомоги у цей складний час. Це надихає і додає сил…»